Sezónní USB hitovky !

8. září 2011 v 21:23 | Tomas |  USB flash disky
Sledujte aktuální trendy a nechte se inspirovat pro výběr USB flash disku ve speciálním tvaru. Věřte, že Vaše zákazníky nejen překvapíte, ale budou přímo nadšeni Mrkající

Na všechny modely flash disků můžeme tisknout, razit či laserovat Vaše logo či propagační grafiku.

USB karty

USB flash disky ve tvaru kreditní karty patří momentálně k neoblíbenějším tvarům. Velká tisknutelná plocha nám umožňuje laser komplexní grafiky i tisk jakýchkoli podkladů.
Speciální tenký flash mikročip Vám může posloužit kapacitou od 64Mb do úctyhodných 32Gb.
Zajímavou novinkou jsou USB karty s unikátní personifikací. Na každou kartu tiskneme jedinečný kód, jméno nebo charakteristický prvek. USB karty personifikované jménem vyrábíme například pro firemní akce a konference.
USB karty se také jsou jedním klíčových informačních dárků probíhající Velké balíkové revoluce České pošty.

Prohlédněte si kompletní galerii USB karet nebo přímo minisite věnovaný pouze USB kartám.

usb naramky

Pokud hledáte něco zajímavého, ale ne přehnaného, prostě jen zajímavý nápad, máme pro Vás USB náramky. Jedná se o klasické silikonové náramky, ve kterých se ukrývá USB flash disk a Vaše data tak můžete mít bezpečně přímo na ruce.
Na náramky můžeme tisknout nebo razit Vaše logo a to samozřejmě na mnoha různých místech.
Výhodou tohoto tvaru a silikonového materiálu je velké množství dostupných barev a nízký minimální odběr pro výrobu ve vlastní Pantone barvě - nabízíme ji již od 200ks !

Podívejte se na stránku o USB náramcích nebo si prohlédněte referenční galerii.

Micro USB

Reklamní USB flash disk Micro Swift se může pyšnit opravdu malinkými rozměry. 23mm x 14mm x 0,5mm. Hladký kovový obal přesto nabízí dostatek prostoru k laseru či tisku reklamního loga. Uvnitř obalu je umístěn speciální flash chipset miniaturních rozměrů, který však pojme až 64GB dat. Chipset uchycen na posuvném mechanismu a pro přenášení jej jednoduše zasunete zpět do kovového obalu.
V nabídce máme odstíny zářivých metalických barev a můžeme Vám vyrobit také vlastní barevný odstín na míru.

Podívejte se na naši galerii a kontaktujte nás s jakýmikoliv otázkami J

usb zarovka

USB žárovka je originálním řešením reklamního dárku v mnoha rozličných odvětví, převažují naši klienti z energetického průmyslu, ale uplatnění nachází i u různých kreativců, realitních společností a vůbec u každého, koho zaujme tento neotřelý nápad.
Při přenosu dat svítí LED dioda umístěná na flash disku a žárovka tak při práci na počítači působí velmi efektně. LED diodu Vám můžeme nabídnout v několika barvách. Na průhledné tělo běžně tiskneme logo produktu či společnosti a to i v několika barvách. Díky již připojenému kroužku na klíče je pak tato reklamní žárovka také praktickým přívěškem na klíče.

Sledujte naše Tweety a kanály na Facebooku a neunikne Vám žádná novinka ze světa USB flash disků a propagačních předmětů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama