Proč jsou USB flash disky tak populárním reklamním předmětem?

7. září 2011 v 14:24 | Tomas |  USB flash disky
Otázka, na kterou existuje snadná odpověď. Protože je může používat každý ! Podle nejnovějších statistik přichází více než 80% obyvatel do každodenního kontaktu s počítačem ať už v práci nebo doma. Všechny počítače již dnes mají USB port a naprostá většina země tak může používat USB.


Dalším důvodem, proč jsou USB flash disky tak oblíbené, je jejich mnohostranné využití. Nejčastěji určitě k přenosu informací z jednoho místa na druhé. Studenti předávají své domácí práce a projekty učitelům na flash discích ve škole, fotky, co se Vám na dovolené nevejdou do foťáku, si přivezete na flashce, na služební cestu si s sebou místo těžkého notebooku vezmete kompaktní flash disk s nejdůležitějšími daty, .. to zná z každodenního života asi každý.

Další možností použití USB flash disku je důležité zálohování. Mnoho lidí skladuje data a dokumenty jen ve svých počítačích, ať už se jedná o osobní data jako například rodinné fotografie nebo důležité pracovní dokumenty. Není nic horšího, než když Váš počítač kapituluje a vy přijdete o všechna svá data, dokumenty i vzpomínky za posledních několik let. Pravidelná záloha nejdůležitějších dat na USB flash disky Vám pak ušetří spoustu nervů a starostí.

USB flash disky můžete také na novějších OS zrychlit Váš počítač. Všechny počítače s OS Windows Vista a novějšími verzemi mají funkci Readyboost. Pokud je Váš počítač příliš pomalý, pravděpodobně máte příliš malou RAM paměť a počítač tak potřebuje volné místo, které využije ke zrychlení operačního systému.

To bychom měli pár důvodů, proč jsou USB flash disky tak oblíbeným pomocníkem běžných uživatelů, ale aby se staly úspěšným reklamním předmětem, musí přinášet výhody také firmě, jednotlivci či skupině, která je rozdává.


Jedním z nejdůležitějších požadavků na reklamní dárek je možnost umístění loga. Na USB flash disky můžeme Vaše logo tisknout, laserovat, razit nebo lepit pomocí mnoha druhů speciálních samolepek. Každý uživatel tak bude mít Vaše logo na očích při denodenním použití.

U reklamních USB flash disků však nejde pouze o logo na vybraném modelu, ale také o propagační materiály nahrané uvnitř flash disku. Nejčastěji na flash disky nahráváme firemní prezentace, videa nebo katalogy, ale i sofistikovanější programy či databáze. Informace můžeme nahrát také s přidáním funkce autorun, která spustí nahrané dokumenty či webovou stránku hned po připojení flash disku do USB portu.

V současné době není mnoho jiných cest, jak zákazníkům či obchodním partnerům darovat zajímavý produkt, který budou používat opravdu každý den. USB flash disky navíc obecně vydrží až 10 let běžného používání.
Díky svému všestrannému využití jsou reklamní USB flash disky hodnotným dárkem pro spotřebitele i distributora a dostaly se tak do popředí, ne-li až na vrchol těch nejužitečnějších marketingových produktů.

Vyberte si USB flash disk pro svou propagaci na www.usbmedia.cz nebo nějaký ze stylových dárků na www.usbdarky.cz
Rádi Vám také navrhneme a vyrobíme tvar USB flash disku kompletně na míru ! Inspirujte se na www.flashdisknamiru.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťan Peťan | Web | 26. listopadu 2012 v 16:22 | Reagovat

USB flashky jsou vdečný reklamní předmět. Ani nemusí být velké. Stačí 1GB a potenciální zákazník je spokojen. Hlavní je přece firemní logo, které se nesmí hned ošoupat :)

2 burius burius | 16. února 2018 v 9:42 | Reagovat

Flash disk je vhodný k ukládání dat, ale také se dá využít k propagaci produktů nebo určitých záměrů:

https://lanyardy.com/reference/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama